#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Культура

"Човен": 5 років видавництву репоражної літератури

27.05.2022
Друзі, сьогодні у нас свято: 5 років тому, 26 травня 2017 року, під час V Lviv Media Forum ми презентували першу книжку «Човна» – «Вбити дракона. Українські революції» чудової Катажини Квятковської-Москалевич.

Ці 5 років вмістили в себе чимало. Ми шукали свого читача. Добирали авторів, які б були важливі, цікаві та корисні. Формували власний видавничий профіль.

Робили помилки, набивали ґулі. Експериментували, ризикували.

Вчилися бути ефективними. Дивувалися самі й намагалися дивувати вас. Рухалися вперед, незважаючи на перешкоди.

Тож сьогодні «Човен» – це видавництво художнього репортажу, інтелектуального нон-фікшену, добірної есеїстики та біографічної літератури. Кожна книжка, яку ми видали, зроблена якісно і від щирого серця. Кожна з наших книжок – в чомусь особлива, бо особливими є їх автори, герої та ідеї.

За ці 5 років ми познайомили читачів з «новою хвилею» польської школи «літератури факту»; започаткували серію «нового українського репортажу»; «повернули» в Україну постаті та події, які є важливою частиною нашої історії; «відкрили» українцям унікального Тоні Джадта; продовжуємо «знайомити» вас із актуальним Тімоті Снайдером.

Попри усе божевілля довкола, попри намагання ворога знищити нас, ми віримо, що попереду – нові книги, нові автори, нові ідеї, а відтак – нові читачі, нові враження, нові емоції, новий досвід.

Інакше не може бути, бо ми обов’язково переможемо!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.