#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Здоров'я
За кордоном

Від усіх штамів коронавірусу: військові США створили власну вакцину (ВІДЕО)

22.12.2021
Найближчим часом військові вчені планують про це повідомити усім.

Вчені Національного військового медичного центру імені Волтера Ріда розробили нову вакцину, яка ефективна проти всіх штамів COVID-19, у тому числі нового штаму «Омікрон».

Про це повідомило видання Defense One.

На відміну від вакцин, що вже існують, для створення цієї вакцини було використано  особливий білок у формі футбольного м’яча з 24 гранями, що дає вченим змогу прикріплювати шипи різних штамів коронавірусу на ці грані білка, що робить його дію універсальною.

Вакцину розробляли майже два роки. Спочатку вакцина випробовувалась на тваринах, пізніше тестували на людях проти «Омікрону» та інших вірусів. Результати у всіх випадках були позитивні.

Лікар Кайвон Моджаррад, директор відділення інфекційних захворювань Волтера Ріда, зазначає, що  випробування вакцини на людях зайняли більше часу, ніж очікувалося, оскільки лабораторії потрібно було випробувати вакцину на суб’єктах, які не були щеплені або раніше заражені COVID.

Нагадаємо, у США зафіксовано перший випадок смерті від «Омікрону». Жертвою став 50-річний мешканець Техасу, який не був вакцинований та мав серйозні проблеми зі здоров'ям.

А у Великій Британії розпочалися випробування нової безголкової COVID-вакцини для захисту від майбутніх штамів коронавірусу.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.