#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

Від кулі снайпера на Донбасі загинув захисник України з Кагарличчини

19.11.2019 Руслан Семенець 0

17 листопада від кулі ворожого снайпера на Донбасі загинув ще один вірний Син України, наш земляк Артем Соколов із села Сущани на Кагарличчині. Йому було лише 32 роки.

Служив Артем у 14-й окремій механізованій бригада імені князя Романа Великого. Ще у 2015-2016 роках він стримував ворога в зоні АТО. 2 жовтня цього року він підписав контракт і знову поїхав до війська боронити нашу державу від російських найманців, йдеться на сайті Кагарлицької міської ради.

В Артема залишилися дружина та двоє діток. Вони вже ніколи не дочекаються додому свого чоловіка і татуся. Бабуся не дочекається свого внука.

16 листопада на своїй сторінці в ФБ Артем писав:

"Артем Соколов. 16 листопада 12.28. СЛАВА УКРАЇНІ!. Піндоси поруч", - це був його останній запис.

Про втрату повідомила у "Фейсбук" Олександра Бородіна: "Мої дорогі друзі! Тьомочки більше немає!!! Снайпер, сволота, забрав життя у нашого патріота! Як таке пробачити, скажіть? Вічна тобі пам'ять, дитинко! Вибач, що не відговорили тебе від цього кроку! Серце обливається кров’ю!..."