Ветерани Миронівки - переможці турніру з міні-футболу
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/65426267_464753347646472_1643688717233160192_n.jpg)
У Миронівці місцева футбольна команда та колективи з Києва, Рокитного і Таращі взяли участь у турнірі з міні-футболу, присвяченому пам'яті тренера-викладча Ігоря Петровича Симоненка, який відбувся на міському стадіоні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/65224872_464753447646462_6772966114994421760_n.jpg)
З початком турніру присутніх привітав секретар Миронівської міської ради. Він побажав усім гравцям спортивного запалу, приємних вражень від гри, а найсильнішим - перемоги.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/65599929_464753240979816_3219229982949638144_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/65385295_464753214313152_3710768936774533120_n.jpg)
Ветерани футболу показали високий рівень гри. Перше місце посіли миронівські футболісти, друге - команда з Києва, третє і четверте - у Рокитного і Таращі відповідно, повідомляють на Миронівської міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/65914455_464753567646450_1776874652354740224_n.jpg)
Фото Миронівська міська рада