Веслувальники з Київщини змагатимуться на чемпіонаті Європи в Швейцарії
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61630336_2066038143704143_4842160934262669312_n.jpg)
З 31 травня по 2 червня у Люцерні (Швейцарія) пройде чемпіонат Європи з академічного веслування.
До складу збірної команди України, що стартуватиме на континентальній першості, увійшли два спортсмени Київської обласної школи вищої спортивної майстерності (КО ШВСМ).
Діана Димченко змагатиметься в жіночій одиночці, а Сергій Гринь побореться за медалі у складі екіпажу чоловічої четвірки парної, повідомляють у КО ШВСМ.