Веслувальники Київщини продовжать боротьбу за медалі чемпіонату світу в Румунії
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67659992_2111112279196729_1010097637103239168_n.jpg)
Наталія Докієнко у фіналі жіночих двійок-байдарок U-23 на 500м, а Іван Семикін кваліфікувався до півфіналу чоловічих байдарок-одиночок U-23 на 500м.
"ПОГЛЯД" писав, що Іван Семикін став срібним призером чемпіонату світу в байдарці-одиночці на дистанціі 200м.
У Румунії тривають змагання чемпіонату світу серед юніорів та молоді U-23 з веслування на байдарках та каное. Успішно продовжують боротьбу і спортсмени Київщини.
Наталія Докієнко у молодіжній байдарці-двійці з Діаною Свиридовою успішно пройшли кваліфікаційну гонку, фінішували другими і здобули путівку до фіналу.
Після блискучого виступу на 200-метрівці, Іван Семикін виграв кваліфікаційний заїзд чоловічих одиночок на 500м і 4 липня у півфіналі виборюватиме місце у основному фіналі, повідомляє КО ШВСМ.