#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Довкілля
Повітря

Вересень–2020 став найспекотнішим у світі за всю історію спостережень

08.10.2020 Бобрик Юлія 0

На Землі встановлений черговий температурний рекорд.

Фото: ІА «Погляд»

Про це повідомили в BBC.

Аналізуючи температуру по всьому світу, метеорологи визначили, що вересень 2020 року став найтеплішим за всю історію спостережень. Температура минулого місяця навіть перевершила аналогічний показник вересня 2019 року на 0,5°C. У Києві вересень також став рекордним, побивши рекорд 100-річної давнини.

За попередніми прогнозами, 2020-й має всі шанси стати одним з найспекотніших за всю історію спостережень.

Наслідки змін клімату

Варто зазначити, що підвищення температур призводить до величезної кількості змін – так, наприклад, на початку вересня східна Україна постраждала від величезної кількості лісових пожеж, а Захід – був у полоні повеней влітку.

У світі ситуація – некраща. У Долині Смерті цьогоріч зафіксували найспекотніший день з температурою 54,4°C, що може бути найвищим показником, із коли-небудь зареєстрованих на планеті. Не можна забувати й про крижані покриви Землі: величезний шматок найбільшого льодовика Гренландії впав у море. Загалом же Гренландія й Антарктика наразі втрачають льодовики в 6 разів швидше, ніж в 1990-і роки.