#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Обухів
Спорт

Великий спортивний комплекс у Миронівці планують добудувати до кінця року

18.11.2021 1 Бобрик1 Юлія1 0

Ступінь будівельної готовності об’єкту наразі складає 90%.

Про це повідомили в КОДА.

До кінця року планують завершити будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу в Миронівці, ступінь будівельної готовності якого наразі складає 90%.

Переформатовувати існуючу ДЮСШ в містечку в новий комплекс почали в 2021-му і до кінця року тут планують завершити всі роботи .

На об’єкті вже  встановили каркас спортивної зали, замінили покрівлю, вікна та двері. А тепер там монтують системи опалення, електро- та водопостачання, мережі пожежогасіння, а також паралельно оздоблюють стелю, стіни та підлогу, влаштовують ліфти та проводять роботи з благоустрою.

Нагадаємо, днями стало відомо, що Київський льодовий стадіон переоблаштують на тенісний центр.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.