Великодня виставка на ящиках з-під набоїв із фронту
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/57116364_1502885716514630_5649937952134922240_o-2000x1156.jpg)
У Києві в національному заповіднику «Софія Київська» триває виставка ікон «Страсний цикл» на ящиках з-під набоїв, що були привезені з фронту. Ікони написані в пам’ять про загиблих під час російсько-української війни.
Виставку присвячено п’ятим роковинам від початку АТО на Донбасі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/57170691_1502885879847947_6699180771577430016_o-2000x1335.jpg)
Символічним є цьогорічний збіг дати офіційного початку війни на Донбасі й Страсних тижнів у католиків, а опісля – у православних і греко-католиків. PASSIONES — це своєрідний страсний тиждень п’ятих роковин.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/57015620_1502888416514360_7189144039340376064_o-2000x1358.jpg)
Виставка триватиме до 5 травня.
![Великодня виставка на ящиках з-під набоїв із фронту](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/57038210_1502885673181301_8665898166735863808_o-2000x1328.jpg)
Довідково:
За 4 роки проект «Ікони на ящиках з-під набоїв» експонувався у 30 містах світу (60 локацій). Ікони на ящиках з-під набоїв є у приватних колекціях віце-президента США М.Р.Пенса, президента Литви Д.Грибаускайте та ін.
«Ікони на ящиках з-під набоїв» мистецько-волонтерський проект на підтримку ПДМШ ім.М.Пирогова — найбільшого недержавного медичного проекту в зоні ООС (понад 56 тис. пацієнтів, 500 лікарів, 49 локацій). Мистецький проект є головним, а з червня 2018 р., по суті, єдиним донором ПДМШ, забезпечуючи 97% його фінансових потреб. За чотири роки в рамках благодійної акції «Купи ікону – врятуй життя» на шпиталь було перераховано понад 5 000 000 грн.