Новини Київської області
Анонси
Київщина-суспільство

«Велосипедом на роботу»: кияни візьмуть участь у флешмобі


У Києві 19 вересня відбудеться вже традиційний осінній флешмоб «Велосипедом на роботу». Усіх бажаючих на велосипедах та в діловому вбранні запрошують о 8.00 на Майдан Незалежності, де учасників чекатимуть сніданок із кавою, фото і конкурси!

«Велосипедом на роботу»: кияни візьмуть участь у флешмобі

Реєструватись слід за посиланням

Організатори флешмобу пояснюють, що мають на меті залучити якомога більше людей користувались велосипедом як транспортом для щоденних поїздок на роботу, навчання чи у справах, зазначаючи: «Це не тільки зручно, здорОво, економічно, екологічно, а й весело! Поїздка на роботу велосипедом бадьорить краще за будь-яку каву ☕».

А ще їзда на велосипеді не лише збільшує рівень гормонів щастя, підвищує життєвий тонус і продуктивність, але й покращує якість життя людей у місті. Тож для компаній та організацій це чудова можливість для командотворення і створення позитивного корпоративного іміджу. Та у місті буде більше заторів і шкідливих викидів у повітря.

Взяти участь у флешмобі «Велосипедом на роботу» можна поодинці, разом з іншими учасниками зі свого району (мапа збору колон: goo.gl/pfahsU) або разом з колегами у складі корпоративної колони.

Зверніть увагу, що на Майдані буде конкурс Best Corporate Team, в якому визначать 3 найчисельніші корпоративні велоколони, і конкурс на найкращий діловий лук серед усіх учасників та учасниць заходу. Для участі в конкурсах потрібно зареєструватись: https://forms.gle/hmyYQgVKQiGSSoGz7.

Також можна приєднатись до волонтерської команди та допомогти на фініші: https://forms.gle/uDP9hWMRv8xLo3wH9

7:00-07:30 – старт колон з різних районів Києва для тих, хто не хоче їхати поодинці
8:00-8:30 – зустріч усіх на Майдані Незалежності, ранкова кава, спілкування, музика
8:30-8:40 – обрання переможців конкурсів на найкращий діловий велосипедний «лук» та Best Corporate Team
08:40-8:45 – традиційне спільне фото
8:45-10:00 – дружнє спілкування за кавою

Флешмоби «Велосипедом на роботу» проходять у Києві тричі на рік: взимку, навесні та восени. Цьогоріч захід проходитиме напередодні Всесвітнього дня без авто 22 вересня.

Акредитація для ЗМІ: Maryna Bludsha, media@avk.org.ua, 097 793 05 69.