Новини
Світ-суспільство
Війна з Росією

Велика Британія надасть Україні новий пакет військової допомоги на 50 млн (ВІДЕО)

Пакет включає військову та гуманітарну частину, яка має допомогти Україні боротися з російськими повітряними ударами по життєво важливій інфраструктурі та пришвидшити її відновлення.

Міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі під час візиту до Києва в п’ятницю оприлюднив новий пакет додаткової підтримки для України на мільйони фунтів стерлінгів. Пакет включає військову та гуманітарну частину, яка має допомогти Україні боротися з російськими повітряними ударами по життєво важливій інфраструктурі та пришвидшити її відновлення.

"З настанням зими Росія продовжує намагатися зламати рішучість України шляхом своїх жорстоких нападів на мирних жителів, лікарні та енергетичну інфраструктуру. Росія зазнає поразки", – зазначив Клеверлі.

Під час візиту до Києва минулого тижня новий прем’єр-міністр Британії Ріші Сунак оголосив про пакет оборонної військової підтримки вартістю 50 мільйонів фунтів стерлінгів. Тож, нині "міністр закордонних справ використає цей візит, щоб переконатися, що Велика Британія дотримується інших ключових зобов’язань".

Нагадаємо, днями повідомлялося, що Британія вперше передала Україні гелікоптери Sea King.

Також нещодавно повідомлялося, що Британія надає Україні високоточні ракети Brimstone 2.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.