#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Київ

ВДНГ у Києві зробили національною пам'яткою

17.11.2021 0 Бобрик1 Юлія1 0

До цього Національний виставковий центр належав до категорії пам’яток місцевого значення.

vdng.ua

Про це йдеться в постанові Кабміну.

Комплексу Національного виставкового центру «Експоцентр України», а також об’єктам «Вхід головний» та «Павільйон головний», що знаходяться по просп. Глушкова у Києві, присвоїли категорію національної пам'ятки.

Нагадаємо, усі архітектурні об’єкти, що належать до пам'яток національного значення мають певний охоронний статус та отримують охоронні номера у Державному реєстрі. Також, зазвичай, разом з цим відбувається присвоєння статусу «Пам'ятка культурної спадщини України» .

До слова, до цього ВДНГ належав до категорії пам'яток місцевого значення.

Виставковий комплекс площею 286 га, включає 180 будівель та споруд, з яких 19 вже мають статус історико-культурних пам'яток України.

Як повідомляв «Погляд», київський льодовий стадіон переоблаштують на тенісний центр.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.