#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Довкілля
За кордоном

Вчені впевнені, що людство було не першою цивілізацією на Землі

11.11.2020 Бобрик Юлія 0

Вони знайшли «сліди» цивілізації, яка могла існувати на планеті ще до людства.

Фото: pixabay.com

Результатами дослідження фахівців поділилося видання International Journal of Astrobiology.

Американські вчені Гевін Шмідт з NASA і Адам Франк з Університету Рочестера, досліджуючи нашу планету,  виявили докази того, що до людей, можливо, жила інша цивілізація. Вони порівняли хімічні і температурні показники 55 мільйонів тому, і зробили відповідний висновок.

Так, вчені вважають, що на планеті наразы настає нова геологічна епоха, яку пропонують назвати «антропоценом». Головною особливістю сьогодення є те, що люди взаємодіють з усіма природними «оболонками» Землі: водою, повітрям, кам'янистою поверхнею. Це, в свою чергу, впливає на відповідні показники. І, за заявами вчених, якби раніше існували інші цивілізації, які досягли ідентичного розвитку – то залишилися б певні «сліди». Якраз їх і виявили фахівці.

Вчені дослідили зміни, які відбулися у хімічному складі гір, також вони врахували зміни середньої температури на Землі. В результаті фахівці дійшли висновку, що схожі на сьогоднішні явища відбувалися і 55 млн років тому. В ті далекі часи також стався різкий стрибок температури та зміни в земній поверхні, що і дає привід задуматися про існування інших цивілізацій. Проте вчені також зазначають, що покладатися на один фактор було б дуже ризиковано, потрібно, щоб про існування гіпотетичної древньої цивілізації говорили відразу кілька маркерів. Тож фахівці продовжать своє дослідження, аби остаточно підтвердити цей факт.

Нагадаємо, у Городниці на Житомирщині під час розкопок знайдене досі невідоме місто часів Київської Русі. Також «Погляд» писав про те, що у Переяславі знайшли давнє поховання на місці підвалу майбутнього магазину.