#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Довкілля
За кордоном

Вчені почали вистежувати браконьєрів черепашачих яєць за допомогою GPS-трекерів

08.10.2020 Бобрик Юлія 0

Щоб відстежити браконьєрів, які торгують яйцями зникаючих морських черепах – і, в ідеалі, притягнути їх до відповідальності – команда біологів сконструювала яйце з сюрпризом всередині.

INVESTEGGATOR
Фото: futurism.com

Про це повідомили в Futurism.com.

Команда біологів розробила фальшиве черепашаче яйце з вбудованим в нього GPS-трекером. Такі яйця друкують на 3D-принтері і вони до найдрібніших деталей схожі на звичайні яйця морської черепахи. Винахід назвали InvestEGGator.

Розорені кладки черепашачих яєць, що містять фальшивку з передавачем, дозволили вченим відстежити пересування торговців і встановити маршрут цієї нелегальної торгівлі. Пастки, що налаштовані на подачу сигналу один раз на годину, дозволили накреслити на карті п'ять маршрутів, найбільш деталізовані з яких визначили весь торговельний ланцюжок довжиною 137 км.

Нагадаємо, під час тотального карантину в світі, спорожнілими пляжами Індії скористалися черепахи і відклали близько 60 мільйонів яєць. А на спорожнілі пляжі Пхукета повернулися рідкісні морські черепахи.