#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Кримінальні новини

Вбивство 9-річного хлопчика у Києві: головний підозрюваний старший брат співмешканця матері

24.06.2019 Оксана Кириленко 0

23 червня поблизу озера Вирлиця знайшли тіло 9-річного Захара Черевка, який зник 22 червня.

В  ефірі "112 Україна" начальник Нацполіції Києва Андрій Крищенко повідомив про те, що головним підозрюваним у вбивстві являється старший брат співмешканця матері  хлопчика. Підозрюваний 1989 року народження жив окремо з мамою. Чоловік убив дитину через образу. Що саме стало причиною образи та вбивста Крищенко не повідомив.

Чоловіку повідомили про підозру, він розповів як саме вбив дитину та куди викинув знаряддя вбивства. Водолази знайшли все на дні озера. 

"Після того, як знайшли труп хлопчика у водоймі він (підозрюваний, - ред.) дав покази, вказав, як проходило вбивство, куди викинув знаряддя вбивства, водолази потім знайшли його, а також вилучені деякі речі, які мають до цього відношення. Цій особі вже повідомлено про підозру в умисному вбивстві. Сьогодні слідчий з процесуальним керівником узгодять документи і звернуться до суду для обрання запобіжного заходу", - сказав Андрій Крищенко.

Крищенко заявив, що підозрюваному може загрожувати довічне ув'язнення.