#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Пригоди
Кримінальні новини

Вбивство 3-річного сина Соболєва: громадянин Росії найняв снайпера за 40 000 $

17.12.2019 Гапон Юлія 000

Прокуратура міста Києва погодила повідомлення про підозру організатору резонансного вбивства у центрі столиці. Спільно зі столичними слідчими прокурорам вдалося встановити особу, яка, за версією слідства, організувала замовне вбивство депутата, в результаті якого загинув 3-річний хлопчик.

Причетним до організації злочину слідство вважає 25-річного уродженця Російської Федерації, який залучив у якості виконавця 20-річного колишнього бійця АТО. Останній мав досвід участі у бойових діях, зокрема в якості снайпера. З ним замовник познайомився в зоні проведення ООС на території Донецької області.
 
Під час особистої зустрічі, яка відбулася в одному з ТРЦ столиці, чоловік запропонував виконавцю вчинити вбивство депутата за грошову винагороду у розмірі 40 тис. доларів, на що той погодився.
 
Для реалізації плану організатор надав стрільцю інформацію про потерпілого, спосіб його життя, адреси проживання, роботи тощо, а також забезпечив його вогнепальною зброєю, транспортним засобом та профінансував інші витрати, зокрема оренду гаража для зберігання знаряддя вбивства. Свої інструкції щодо організації злочину чоловік надавав виконавцю у месенджері Telegram, а сам напередодні вчинення злочину виїхав за межі України для забезпечення алібі.
 
У цей час виконавець разом з особою, яку він залучив у якості співучасника, самостійно визначив місце для здійснення вбивства – майданчик біля ресторану в центрі Києва, де постійно з’являвся потерпілий. Увечері 1 грудня, коли депутат разом з дружиною та 3-річним сином сіли в автомобіль, виконавець здійснив постріл, смертельно поранивши хлопчика.
 
На підставі зібраних у ході слідства доказів прокуратура міста Києва погодила повідомлення про підозру 25-річному уродженцю Російської Федерації в організації вбивства на замовлення за ч. 2 ст. 15, п.11,12 ч.2 ст.115 КК України.
 
Наразі вирішується питання щодо оголошення його у міжнародний розшук. Робота щодо встановлення замовника злочину триває.

Нагадаємо, двом затриманим за вбивство сина Соболєва оголошено про підозру.
 
Джерело: пресслужба прокуратури міста Києва