Україна
Кримінальні новини

Вбивство у Дніпрі: затримання та перші показання (ВІДЕО)

Солдат, який сьогодні влаштував смертельну стрілянину, докладно розповів співробітникам правоохоронних органів про свої дії на відео.

В мережі з'явилися кадри затримання дніпровського стрілка Артемія Рябчука, який вбив п'ять військових Національної гвардії, а ще п'ятьох травмував, їх госпіталізували з важкими пораненнями.

Поліція Дніпропетровської області затримала озброєного військовослужбовця у м. Підгороднє.

Після затримання військовослужбовець Національної гвардії Артемій Рябчук дав перші показання щодо вбивства.

"Я сиджу в тривожній групі, у тривожної групи є автомати... я беру автомат... заряджаю перший магазин і стріляю по двох... строковик і один контрактник... І ще одному строковику якось вдалося втекти. Я знав, що ІТЗО зв'язується з частиною кожні 30 хвилин для того, щоб доповісти про обстановку. І щоб вона не доповіла, пальнув по ній. Після чого у відчинений сейф заходжу, забираю всі "ріжки", які зміг закинути в ранець", – розповідає стрілок.

За його словами, він просив робітницю заводу відчинити двері, щоб він зміг вибратися із приміщення, однак жінка йому відмовила і він вистрілив у неї.

"Жінка мене не випускала… я вистрілив їй у голову, після чого я відкрив одні з дверей виходу і почав палити по дверному замку… у мене нічого не вийшло. Я блукав заводом, знайшов місце, через яке я зможу перестрибнути, перерізав дріт, перестрибнув через огорожу", – повідомив Артемій Рябкук.

Далі він розповів, що ходив зі зброєю житловими районами та шукав, де сховатися.

“Після чого вийшов за територію заводу, почав петляти по житлових районах. Потім вийшов на трасу і зловив там машину. За кермом була жінка, і вона мене підкинула до лівого берега. Після чого я пішов куди очі дивляться, – зізнався солдат-строковик.

За попередньою інформацією, причиною таких дій став булінг протягом двох місяців з боку старших у частині через те, що той заступився за солдата.

Нагадаємо, в Дніпрі 20-річний солдат розстріляв своїх товаришів по службі з автомата.

Відомо, що вбивцю вдалося затримати під час оперативно-слідчих дій поліцейської операції "Сирена". Зі слів міністра МВС, буде створена комісія по вивченню обставин, які могли привести до таких дій військовослужбовця. Крім того, мають з'ясувати, як вбивця пройшов військову медичну комісію та яким був його психічний стан на момент видачі допуску до зброї.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.