Важкоатлетка з Білої Церкви - переможець Кубку України
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/88177430_2701619323253740_8008990525199745024_n.jpg)
З 1 по 6 березня 2020 року, в Чернігові відбуваються змагання Кубку України з важкої атлетики. В складі збірної команди Київської області взяли участь спортсмени відділення важкої атлетики спортліцею з Білої Церкви.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/777880998.jpg)
Вихованка спортзакладу Росінська Євгенія виборола золоту нагороду у ваговій категорії 71 кг з результатом 183 кг.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/88240576_2701619333253739_2791627819258478592_n.jpg)
Фото зі сторінки Спортліцею м.Біла Церква