ВАЗ проти мопеда: у Білій Церкві травмувались підлітки
Увечері 24 вересня сталась аварія, в якій постраждали двоє неповнолітніх дітей 13 та 16 років.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/120235421_1786112991555753_5507994729578409037_o.jpg)
За інформацією патрульної поліції Білої Церкви, зіткнення відбулось між легковою автівкою «ВАЗ» та мопедом «Yamaha». Травми отримали 16-річний керманич двоколісного засобу та його 13-річний пасажир. Дітей доставили до дитячої обласної лікарні. Деталі події встановлять слідчі.
У поліції нагадують, що мають право на керування мопедами, моторолерами та іншими двоколісними транспортними засобами, які мають двигун з робочим об'ємом до 50 куб. сантиметрів або електродвигун потужністю до 4 кВт, особи, які досягли шістнадцятирічного віку. Але для керування необхідне посвідчення водія категорії "А1".
Аналогічна подія сталась 24 вересня у Білій Церкві, де мопед потрапив під автомобіль.