#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Головні новини
Київщина-суспільство
Політика

Василя Володіна призначено головою Київської обласної держадміністрації

18.06.2020 Косянчук Інна 0

Сьогодні, 18 червня, перший заступник керівника Офісу президента Сергій Трофімов представив у КОДА новопризначеного очільника області.

"Мені випала почесна місія представити вам нового очільника області - Василя Володіна. Це планував зробити сам президент України Володимир Олександрович, але всі ми знаємо, що він зараз змушений піти на самоізоляцію. Володін зарекомендував себе за три місяці як впевнений та рішучий менеджер, який поважає людей, звертає увагу на життя області, і ми на практиці впевнилися, що ця людина ефективна", - зазначив під час представлення Сергій Трофімов.

Як повідомляє Укрінформ, перший заступник керівника ОП звернув увагу, що нині в країні впроваджується проєкт президента "Велике будівництво". Зокрема, на Київщині заплановано спорудження та реконструкція 6 шкіл, 7 дитсадків, 5 стадіонів, 13 приймальних відділень.

"Наразі у Київській обласній адміністрації вже майже сформована потужна та сучасна команда заступників голови. Наступний наш крок - це модернізація та оптимізація департаментів, визначення пропозицій щодо голів райдержадміністрацій, підсилення районів кадрами", - поділився планами голова КОДА Василь Володін і запросив молодих та енергійних управлінців приєднатися до команди.

На його переконання, державне управління у Київській області має бути гнучким, сучасним та працювати заради людей.

Довідка. Василь Володін закінчив Львівський національний університет ім. Івана Франка за спеціальністю "Міжнародні відносини", кваліфікація "Спеціаліст з міжнародних відносин. Перекладач". Має звання "Заслужений юрист України". З 2012 по 2019 роки обіймав посаду директора Департаменту правового забезпечення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації. До 20 грудня 2019 року - в.о. генерального директора Державного підприємства "Електронмаш". Далі працював заступником голови КОДА. З 10 березня 2020 року – т.в.о. голови Київської облдержадміністрації. Указом президента України від 11 березня 2020 року № 76/2020 Володіна Василя Геннадійовича призначено на посаду в.о. голови Київської облдержадміністрації.

Зазначимо, як повідомляв «Погляд», кандидатуру Василя Володіна, тепер вже колишнього виконуючого обов’язки голови КОДА, 27 травня на засіданні підтримав Кабінет Міністрів.

А нещодавно Володін розповів про ситуацію в гуртожитках і лікарнях Київщини.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів