#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Васильків

Васильківська школа №2 перейшла на дистанційне навчання

04.09.2020 Надiя Проценко 0

Причина – підтверджений діагноз COVID-19 у вчителя, який контактував з учнями та педагогами в обох філіях навчального закладу.

Спочатку було зачинено філію Васильківської ЗОШ №2 на карантин, а тепер й уся школа у повному складі перейшла на дистанційне навчання. Про це повідомив міський голова Василькова Володимир Сабадаш. Він зазначив, що таке рішення було прийнято після того, як ще один вчитель (з тих, хто здавали тести на коронавірус) отримав позитивний результат.

«Це вчитель, який контактував з педагогами та учнями у двох філіях ЗОШ №2. При прийнятті цього рішення за основу були взяті інструкції Міністерства охорони здоров’я та поради лікарів медичних закладів Василькова», – пояснив мер міста.

фото - Володимир Сабадаш

Також Володимир Сабадаш попросив батьків поставитись до цього рішення із розумінням, оскільки на кону - безпека дітей та дорослих.

Схожа ситуація склалась перед 1 вересня у Києві у НВК №240 «Соціум». Освітній процес там розпочався у дистанційному режимі, адже у закладі вчителі захворіли на COVID-19.

Як діяти, якщо у школяра помітили ознаки гострого респіраторного захворювання? МОН оприлюднив рекомендований алгоритм.

Також МОН роз’яснив алгоритм дій у випадку захворювання працівників закладу освіти на коронавірус.