Васильківщиною пронісся нищівний град
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/65202778_2316248328653494_7175531716021321728_n.jpg)
Знищена городина, зірвані дахи, обірвані дроти і ворота, повалені дерева, підпалений блискавкою будинок – це не кадри фільму жахів, а наслідки негоди на Васильківщині.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/118.jpg)
Учора, 23 червня у Василькові вже давно не бачили граду розміром в діаметрі від 1 до 2 см. А ось в кількох селах Васильківського району, зокрема в Путрівці та Плесецькому, окрім граду та зливи, пронісся буревій, який позривав дахи на будинках, повалив дерева, ворота, обірвав дроти. У с. Плесецьке блискавка влучила у житловий будинок – і той загорівся.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/64787463_2316248908653436_3121760995861594112_n-1.jpg)
Такі жахи розповіли і проілюстрували в соціальних мережах мешканці Васильківщини. Так, в повідомленнях люди зазначають: «Смерч порозкривав дахи, повалив дерева, листків з винограду немає, з картоплі тільки бадилля, а всю городину гряд з ураганом вибили, живий жаль….».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/64828604_2083184431986180_5633439011360997376_n-1.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/119.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/65236263_619204815229352_3001306331647836160_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/65050699_1363996220415415_8322220385563049984_n.jpg)
Фото із груп «Наша Данилівка» та «Плесецьке моє рідне село»
у мережі Facebook