#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Київщина
Бровари

Василь Андрєєв: "Ніякого страйку комунальників у Броварах не було..."

11.06.2019 0 Руслан Семенець 0

10 червня у броварських групах та в деяких місцевих ЗМІ з'явилася інформація про страйк у Броварах працівників аварійної служби КП "Броваритепловодоенергія", через заборгованість виплат заробітної плати.

Вже після обіду слюсарам на картки кошти було зараховано, але про водіїв та майстрів забули, пише у "Фейсбуці" Dmitriy Olegovych.

Під постом про так званий "страйк" набралася чимала кількість коментарів.

Слід зазначити, що КП "Броваритепловодоенергія" на сесіях міськради регулярно просить кошти на виплату зарплат, через заборгованість населення підприємству.

Кореспондент ІА "ПОГЛЯД" зателефонував в приймальню директора КП Василя Андрєєва, щоб дізнатися про причини затримки виплат, але секретарка повідомила, що він зайнятий - на нараді.

Спілкуючись з працівниками аварійної служби дізналися, що останнім часом це вже стало "нормою" - зарплатню виплачують або із значною затримкою, або частинами за три рази.

"У кожного сім'ї, у кожного діти, а ціни самі знаєте які… терпець скоро взагалі урветься…", "За себе не забувають, преміюють себе завжди, а нам тільки обіцянки, що все налагодиться…", "Зараз переводять на чотири робочі дні, а від цього зарплатня буде ще меншою…".

Пізніше "ПОГЛЯДУ" перетелефонував керівник КП "Броваритепловодоенергія" Василь Андрєєв і розповів наступне:

"Страйку ніякого не було, саме керівництвом КП було вирішено зібрати працівників, щоб ознайомити з ситуацією, що сталася. Причина затримки виплат наступна - борг нашому підприємству тільки від фізичних осіб складає 30 мільйонів гривень, а ще чимало підприємств боржників... Вже, першочергово, виплачено зарплатню працівникам аварійних бригад: слюсарям, зварювальникам. Всі надходження на рахунок нашого КП відразу йдуть на виплату коштів робітникам. Плануємо на кінець наступного тижня закрити питання по виплаті зарплат. В останню чергу гроші отримають працівники управлінського відділу. Всі служби комунального підприємства "Броваритепловодоенергія" працюють в штатному режимі".

Фото Dmitriy Olegovych