Василь Андрєєв: "Ніякого страйку комунальників у Броварах не було..."
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/64235569_1329537003895836_8211346023860142080_n.jpg)
10 червня у броварських групах та в деяких місцевих ЗМІ з'явилася інформація про страйк у Броварах працівників аварійної служби КП "Броваритепловодоенергія", через заборгованість виплат заробітної плати.
Вже після обіду слюсарам на картки кошти було зараховано, але про водіїв та майстрів забули, пише у "Фейсбуці" Dmitriy Olegovych.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/Screenshot_3.png)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/Screenshot_2.png)
Під постом про так званий "страйк" набралася чимала кількість коментарів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/Screenshot_1.png)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/Screenshot_21-1.png)
Слід зазначити, що КП "Броваритепловодоенергія" на сесіях міськради регулярно просить кошти на виплату зарплат, через заборгованість населення підприємству.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/62107390_1329537023895834_5244358336333217792_n.jpg)
Кореспондент ІА "ПОГЛЯД" зателефонував в приймальню директора КП Василя Андрєєва, щоб дізнатися про причини затримки виплат, але секретарка повідомила, що він зайнятий - на нараді.
Спілкуючись з працівниками аварійної служби дізналися, що останнім часом це вже стало "нормою" - зарплатню виплачують або із значною затримкою, або частинами за три рази.
"У кожного сім'ї, у кожного діти, а ціни самі знаєте які… терпець скоро взагалі урветься…", "За себе не забувають, преміюють себе завжди, а нам тільки обіцянки, що все налагодиться…", "Зараз переводять на чотири робочі дні, а від цього зарплатня буде ще меншою…".
Пізніше "ПОГЛЯДУ" перетелефонував керівник КП "Броваритепловодоенергія" Василь Андрєєв і розповів наступне:
"Страйку ніякого не було, саме керівництвом КП було вирішено зібрати працівників, щоб ознайомити з ситуацією, що сталася. Причина затримки виплат наступна - борг нашому підприємству тільки від фізичних осіб складає 30 мільйонів гривень, а ще чимало підприємств боржників... Вже, першочергово, виплачено зарплатню працівникам аварійних бригад: слюсарям, зварювальникам. Всі надходження на рахунок нашого КП відразу йдуть на виплату коштів робітникам. Плануємо на кінець наступного тижня закрити питання по виплаті зарплат. В останню чергу гроші отримають працівники управлінського відділу. Всі служби комунального підприємства "Броваритепловодоенергія" працюють в штатному режимі".
Фото Dmitriy Olegovych