Новини
Суспільство

Вартість вина підвищилась: встановили нові мінімальні ціни


Подорожчання стосується зокрема вермутів та інших виноградних вин, із доданням рослинних або ароматичних речовин.

Про це повідомляє пресслужба Державної податкової служби України.

З 26 січня набрала чинності постанова № 17 Кабінету Міністрів України від 13 січня 2021 р, якою внесено зміни щодо встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на деякі види алкогольних напоїв, зокрема:

  • Вермути та інші вина виноградні натуральні із доданням рослинних або ароматизувальних екстрактів у скляній тарі місткістю 0,7 л, в інший тарі місткістю 1 л - мінімальна ціна 49 грн.
  • Вина ігристі, газовані, зброджені напої, міцність яких вища за 1,2% до 15%, у скляній тарі місткістю 0,7 л - 0,75 л - мінімальна ціна 109 грн.

Українські вина ігристі та вина газовані, зброджені напої, вина (напої) ароматизовані ігристі (газовані) підвищись у ціні із 89 до 109 грн за пляшку 0,7-0,75 літра, тобто на 20 грн більше.

Нагадаємо, раніше "Погляд" повідомляв, що таким чином уряд хоче підтримати національних виробників, адже головна проблема полягає в тому, що на ринку відбувається маніпуляція назвами продукції і цінами, коли імпортований напій на основі вина продається за ціною як ігристе вино.

Також ми писали, що вартість хліба у 2021 році збільшиться. Буханець пшеничного коштуватиме від 20 до 24 грн за кілограм.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Фото: pixabay