Новини
Суспільство

Вартість хліба у 2021 році збільшиться


Буханець пшеничного коштуватиме від 20 до 24 грн за кілограм.

На початку 2021 року підвищення вартості хліба може становити до 5%. Про це повідомив генеральний директор "Український клуб аграрного бізнесу" Роман Сластьон в ефірі "Україна 24".

Експерт прогнозує, що ціна пшеничного хліба цілком може піднятися до 20-24 грн за кілограм. Тобто зростання в 5% означає додатково 1-1,5 грн на вартості цього хліба. За його словами, причиною стало підвищення мінімальної зарплати до 5000 грн та комунальних платежів.

"Зростання ціни на пшеницю і відповідно на борошно як складову вже зіграло свою роль і надалі не буде впливати на зростання вартості хлібу. Цілком можливо, що в січні через подорожчання комунальних платежів, а також через підвищення мінімальної зарплати очікується зростання вартості хліба, але в межах до 5%", – зазначив генеральний директор.

Як повідомляв "Погляд", Нацбанк прогнозує зростання цін у найближчі місяці. Очікується також і прискорення інфляції. При цьому в Нацбанку вирішили зберегти найнижчий за всю історію незалежної України рівень облікової ставки.

"Погляд" також писав, що в НБУ назвали основні причини падіння української економіки.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Фото: pixabay