Валерія Білоус із Бучі - переможниця всеукраїнського вокального конкурсу
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/101526489_1308385779367823_2913620537030737920_n.jpg)
Після перемоги у всеукраїнському вокальному конкурсі, у складі журі якого був Павло Зібров, юну жительку Бучі Валерію Білоус запросили навчатися на факультеті дошкільної освіти та музичного мистецтва вінницького коледжу.
Павло Зібров, дирекція конкурсу та Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж запросили на навчання бучанку Валерію Білоус. Про це повідомляє Бучанська міська рада.
Сталося це після перемоги у Всеукраїнському конкурсі вокальної та інструментальної майстерності «Струни Поділля», у складі журі якого були народний артист України Павло Зібров та заслужений діяч мистецтв України Георгій Курков.
А чи скористається учениця Бучанської української гімназії цим запрошенням, дізнаємося згодом.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у списку перемог Валерії - гран-прі на фестивалі-конкурсі «Ти у серці моїм, Україно!».
Також раніше «Погляд» повідомляв про те, що юна жителька міста Буча Каріна Ридзанич стала лауреатом міжнародного конкурсу-фестивалю музики, пісні, танцю та декоративно-прикладного мистецтва «Талановиті діти України» у номінації «вокал», а учасники бучанської зразкової студії пісочної анімації «Sand play» отримали нагороди за перемогу в Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі «Балтійський бриз».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/101584285_1308385819367819_3901177301001306112_n.jpg)