#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Здоров'я
За кордоном

Вакцину від коронавірусу очікують наприкінці цього року

19.10.2020 Надiя Проценко 0

Американська компанія Pfizer виготовила вже сотні доз вакцини від коронавірусу в Бельгії. У разі безпечності та ефективності препарату перші дози вакцини будуть доступні до кінця року, але в обмеженій кількості.

Генеральний директор компанії Pfizer Альберт Бурла вже давно заявляв, що тестування може завершитись до кінця жовтня, якщо вакцина його компанії насправді захищає від коронавірусу. Але в п'ятницю, 16 жовтня, він чітко заявив, що ефективність – це лише частина рівняння, передає 9 news.

За його словами, вакцина також має бути безпечною. А щоб претендувати на «дозвіл на екстрене використання», будь-яка вакцина проти COVID-19 повинна відстежувати щонайменше половину учасників широкомасштабних досліджень протягом двох місяців після введення другої дози – періоду часу, в який можуть з’явитися побічні ефекти.

Альберт Бурла підрахував, що дослідження, проведене компанією Pfizer та її німецьким партнером BioNTech, у кількості 44 000 осіб, досягне цієї межі в третьому тижні листопада.

«Ми працюємо зі швидкістю науки», – написав він у листі, розміщеному на веб-сайті компанії.

Наголошується, що навіть якщо ця вакцина з’явиться до кінця року, одразу будуть доступні лише обмежені дози. Американський уряд вирішує, хто буде першим у черзі. Але майже напевне це будуть медичні працівники.

За підрахунками, щеплення для широких верств населення розпочнеться навесні.

Раніше "Погляд" писав, що Китай розпочав вакцинувати людей із груп ризику від COVID-19.

Вакцину від коронавірусу з нетерпінням очікують в усьому світі. Адже від COVID-19 сталось більше мільйона смертей.

Фото з сайту 9 news.com.au