Україна
Суспільство

В‘їзд до Польщі: правила для українців (ВІДЕО)

18.12.2021
Зміни, зокрема, стосуються проходження ПЛР-тестування для певних категорій подорожувальників.

Польща ухвалила зміни у порядку пропуску громадян, які прибувають з-за меж ЄС. Зокрема, доповнили категорію осіб, яким для в'їзду до країни не потрібний негативний результат тестування.

 Про це повідомляє у Facebook Держприкордонслужба.

Тепер ПЛР-тест не потрібен дітям до п'яти років; випускникам шкіл, ліцеїв та вишів; особам, які складають іспити та проводять їх, а також опікунам учнів; особам, що перетинають кордон під час виконання роботи (водії вантажного транспорту, члени екіпажів авіації та суден, обслуговуючий персонал поїздів, працівники медичних установ).

Нагадаємо, з 15 грудня Польща посилила правила в'їзду на територію країни. Згідно з новими вимогами, тим, хто в'їжджає, необхідно надати негативний тест на коронавірус навіть у тому випадку, якщо людина має сертифікат про вакцинацію міжнародного зразка.

Як повідомлялося раніше, Італія з 16 грудня закрила в'їзд навіть для вакцинованих українців. Віт потрапити до країни все ж можна за наявності певних документів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.