Новини
Київщина
Яготин
Надзвичайні ситуації

В Яготинському районі чоловік підірвав себе гранатою через земельний конфлікт (оновлено)

02.04.2020 Оксана Кириленко 0

Від отриманих травм чоловік загинув на місці.

Як розповідає "КиевВласть" із посиланням на джерела в поліції, житель села Жоравка зайшов у офіс керівника ТОВ "ЖОРАВСЬКА Нива" Сергія Галагана, та через земельний конфлікт підірвав себе гранатою. Місцевий житель загинув на місці. Постраждали підприємець, його юрист і ще одна людина. Пораненого підприємця повезли до Києва на операцію. Також відомо, що чоловік, який підірвався на гранаті був хворий на онкологію.

Щодо земельного конфлікту, то справа стосується використання прав на отримання земельної ділянки площею 2 га для ведення сільгоспдіяльності.

Згідно інформації від поліції Київської області місцевий житель з саморобним пістолетом та гранатою прийшов просити гроші на лікування у директора фермерського підприємства.

Обидва співбесідники вийшли на вулицю. Раптово чоловік дістав пістолет і здійснив постріл у живіт директору. На галас вибігли інші працівники товариства і в цей момент у стрілка в руках вибухнула граната, в результаті чого він загинув на місці. Тіло загиблого 59-річного жителя направлено на судово-медичну експертизу.

Пораненого директора підприємства та юриста компанії, який внаслідок вибуху теж отримав травми, із тілесними ушкодженнями госпіталізовано до лікарні.