#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Яготин

В Яготині офіційно представили нового очільника РДА

06.02.2020 Оксана Кириленко 0

6 лютого в Яготинській РДА урочисто представили нового голову. Згідно з Розпорядженням № 91/2020-рп, яке Президент України підписав 31 січня, ним став Олександр Кудрявський.

Новопризначений очільник запевнив присутніх у своїй готовності до виконання поставлених перед ним доручень. Зокрема, створення потужного закладу охорони здоров’я, визначення опорних навчальних закладів, для отримання якісної та доступної освіти, створення спроможної Яготинської ОТГ та залучення інвестицій тощо.

«Головною мотивацією є щире бажання внести посильний вклад в розвиток Яготинського району, покращення життя громади, кожного її жителя. До цього я закликаю всіх і кожного: хто готовий, незалежно від політичних переконань та особистих амбіцій працювати на розвиток Яготинщини, - відмітив Олександр Кудрявський. – Всі разом налаштовуємось на конструктивну співпрацю, адже нам є над чим працювати. І головне – допомагайте, критикуйте, але не будьте байдужими!».

Нагадаємо, що згідно декларації Олександру Кудрявському, 34 роки, працював головним юристом Яготинської міської ради. Має дружину та сина, два автомобілі та квартиру.