#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Україна
Здоров'я

В Україну щорічно поставлятимуть 25 млн доз вакцини Pfizer

24.11.2021 0 Бобрик1 Юлія1 0

МОЗ продовжило співпрацю із фармацевтичною компанією.

pixabay.com

Про це повідомила пресслужба міністерства.

Міністерство охорони здоров'я продовжило контракт із Pfizer на постачання вакцини від COVID-19 на 2022-2023 роки, згідно з яким щорічно в Україну поставлятимуть 25 млн доз вакцини.

Проте зазначається, що наразі контракт очікує на підписання зі сторони фармацевтичної компанії.

Нагадаємо, в Україні повністю вакциновано 10 млн осіб, тож нові партії вакцину планують використати для проведення додаткових щеплень у разі відповідних рекомендацій НТГЕІ.

До слова, нещодавно стало відомо, що вакцина Pfizer стане доступною в центрах масової вакцинації, а також, що фармацевтична компанія надасть дешевий доступ до експериментальних пігулок від COVID-19.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.