В Українці затримали підозрюваного в скоєнні злочину
Співробітниками Обухівського відділу поліції при підтримці ГФ «Українська міська варта», відділу інформаційного забезпечення Виконавчого комітету УМР було встановлено особу потерпілого, якого знайшли вчора біля житлового будинку в Українці. Крім цього, встановлена і особа, яка може бути причетною до цього. Обидва - не місцеві, були у нас в місті на заробітках. Зараз підозрюваний затриманий та знаходиться в СІЗО.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/0312AB1D-5742-49CB-9D92-80BFB3483C4B.jpeg)