В Українці планують побудувати басейн
Сьогодні в Українській міській раді свій проект презентувало підприємство-власник цього об’єкту. По їх запевненням об’єкт планують ввести в експлуатацію в найближчій рік. Вибране місце - колишній ресторан «Растафарі» біля Дніпра.
За наполегливим проханням в.о міського голови Тетяни Кучер для школярів міста власник об’єкту обіцяє безкоштовні уроки фізкультури в новому басейні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/96EF7923-CB1D-45F7-AB51-7A0947599E4C-2000x1500.jpeg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/99329E7A-18D8-40CB-B126-380D78164F85-2000x1500.jpeg)