В Українці буревій вирвав дерево з корінням
Під час п’ятнадцяти хвилинного ливня та сильного пориву вітру в Українці постраждала ялинка. Біля будинку за адресою: проспект Дніпровський, 17, близько Палацу культури «Енергетик». Комунальні служби міста спробують зберегти дерево. Нагадаємо, що за останні місяці у них вже був такий досвід. Ялинка біля Школи мистецтв прижилась. За берізкою біля магазину «Фора», котру збило грузове авто, слідкують і опікуються озеленювачі міста.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/BDB12A8A-D95E-4B3C-B1F1-30D74BF0F067.jpeg)