#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Здоров'я

В Україні зменшилась кількість хворих на пневмонію – Степанов

13.05.2020 Надiя Проценко 0

13 травня на брифінгу міністр охорони здоров'я Максим Степанов доповів про суттєве зменшення кількості хворих на пневмонію в Україні і розповів про так званий коридор коронавірусу.

«Маємо гарну статистику хворих на пневмонію. Якщо раніше ми тестували 800-900 людей з пневмонією на добу по Україні незалежно від симптоматики, то сьогодні ця кількість не перевищує 250-300 осіб на добу»,  – зазначив міністр.

На сьогодні, станом на ранок 13 травня в Україні зареєстровано 6425 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, із них 439 людей померли, водночас 3716 пацієнтів одужали за весь період епідемії в країні.

За минулу добу в Україні зафіксували 402 нових випадки зараження коронавірусом. Це на 27 більше, ніж учора. «Збільшивши кількість тестувань до 8 тисяч на добу, ми ще не переходили планку більше 600 хворих на добу», – уточнив міністр. Таким чином, ось уже три тижні поспіль Україна перебуває у «коридорі від 400 до 600 хворих на добу». Ще жодного разу в країні не реєструвалось більше 600 випадків на добу. «Все ж такі наші запроваджені карантинні заходи дають свій ефект і ми це бачимо по статистиці», – підсумува Максим Степанов.

Також у ході брифінгу очільник МОЗу розповів, що державне підприємство «Новатор» отримало дозвіл від МОЗ на виробництво українських апаратів для вентиляції легень – модернізованих Мішків Амбу (неінвазивний метод ШВЛ), які можуть використовуватись в екстреній медичній допомозі на нетривалий час, щоб, наприклад, доправити пацієнта до медичного закладу.

Крім того, такі українські компанії, як «Фармак», «Борщагівській фармацевтичний завод», «Дарниця», «Біофарма», «Інтерхім» працюють над виготовленням препаратів, що використовуються для симптоматичного лікування COVID-19.