Новини
Суспільство
Україна-суспільство

В Україні запустили безкоштовні курси для військових та цивільних

На курсах можна буде дізнатися, як не піддаватися маніпуляціям, стати волонтером та як знайти роботу під час війни.

В Україні запустили безкоштовні курси для військових та цивільних - зображення

В Україні запустили безкоштовні курси для військових та цивільних. Про це повідомили на Facebook-сторінці Prometheus, які є організаторами проєкту.

Отже, записатися можна на наступні курси:

  • Курс від Фонду "Повернись живим" "Основи тактики застосування коптерів DJI Мavic 3 та Autel EVO II в бойових умовах‎"

Курс дозволить вдосконалити професійні навички військовослужбовців з тактики застосування цивільних БпЛА в бойових умовах та зменшити кількість втрат БпЛА через помилки пілотів.

  • "Медіаграмотність: як не піддаватися маніпуляціям?"

Курс стане в пригоді всім, хто хоче навчитися фільтрувати інформацію, ухвалювати правильні рішення та бути ефективним бійцем на інформаційному фронті.

  • "Управління кризовим реагуванням та інтеграція внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у територіальних громадах в умовах воєнного стану"

Онлайн-курс допоможе муніципалітетам краще справлятися зі своїми задачами у складних та мінливих реаліях гуманітарної кризи, зосереджуючи зусилля на інтеграції ВПО під час воєнного стану.

  • "Волонтерство під час війни‎"

На курсі "Волонтерство під час війни‎" ви дізнаєтеся, як волонтерити безпечно для себе й оточення, як працює гуманітарна допомога, а також навчитеся створювати власні проєкти та ефективно допомагати захисникам і населенню.

  • "‎Життєстійкість молоді в умовах криз"

Програма буде корисною для молодих людей, які бажають навчатися, працювати та допомагати іншим попри стреси, життєві потрясіння та складні ситуації.

  • "Як знайти роботу під час війни‎"

На курсі ви дізнаєтеся, як знайти роботу зараз – у ситуації, що склалася, з ресурсами, які ви маєте, та зі знаннями й навичками, яких ви набули раніше.

Нагадаємо, в листопаді стало відомо про запуск безкоштовного онлайн-курсу "Ukrainian Culture: Understanding the Country and Its People".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.