Новини
Суспільство

В Україні запрацював портал про здорове харчування школярів

Портал ‒ однаково корисний як для освітян, так і для батьків.

В Україні запрацював портал про здорове харчування школярів - зображення

У межах реформи системи шкільного харчування в Україні запустили портал про здорове харчування у школах "ЗнаЇмо". Як пояснюють творці, "ЗнаЇмо" це нове слово ‒ це коли ми знаємо, що їмо.

"Ми запустили портал "Знаїмо" як частину реформи системи шкільного харчування. Щоб у освітніх закладах знали, які зміни потрібні, аби у школярів було здорове меню. Щоб батьки знали,  як прищепити дітям здорові звички як спосіб мислення. Щоб і учні знали, як це здорово ‒ їсти здорове! І як може бути при цьому смачно, а не тому що «мама сказала»", ‒

творці порталу "Знаїмо"

Зазначається, що портал буде однаково корисний як для освітян, так і для батьків. Зокрема, наприклад, у підрозділі "меню" є технічні карти багатьох шкільних страв, тож батьки можуть порівняти їх з тим, що готують у їх школі та знати, що збирати в поживні ланчбокси в доповнення.

Крім того матеріали на порталі враховують воєнний час, у якому ми живемо, і значну частину порад присвячено харчуванню вдома, адже частина дітей навчаються дистанційно.

В Україні запрацював портал про здорове харчування школярів - зображення

Також читайте в матеріалі "Погляду", чим харчуватися, якщо немає електрики та газу.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.