Новини
Україна

В Україні заборонили політичну партію "Наш край": створену "регіоналами" (ВІДЕО)

Заборону партії суд ухвалив на підставі документів СБУ щодо доказів підривної діяльності її членів (зокрема закликів від керівників та членів партії та її осередків).

Колегія суддів Восьмого апеляційного адміністративного суду задовольнила позов Міністерства юстиції, заборонивши діяльність політичної партії "Наш край".

Про це повідомляє пресслужба суду.

"Інформуємо про те, що судом задоволено позовні вимоги Міністерства юстиції України: заборонено діяльність політичної партії "Наш край"; майно, кошти та інші активи партії, її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень передано у власність держави".

У суді звертають увагу на те, що повний текст рішення по справі про заборону політичної партії буде оприлюднено на офіційних сайтах Міністерства юстиції України та Верховної Ради України.

У коментарі "Українській правді" представники Мін’юсту уточнили, що заборону партії винесено на підставі документів СБУ щодо доказів підривної діяльності її членів (зокрема закликів від керівників та членів партії та її осередків).

За даними Руху "Чесно", частина політиків від "Нашого краю" перейшла на бік окупантів на Донбасі та очолила окупаційні органи влади.

"Наш край" — проросійська політична партія, створена переважно з вихідців із забороненої у 2023 році проросійської "Партії регіонів". Юридично партію зареєстровано 23 серпня 2011 року під назвою "Блокова партія", однак де-факто вона з’явилася 2014 року, коли частина ексрегіоналів створила нову партію, перейменувавши "Блокову партію" на "Наш край". В українських ЗМІ партію "Наш край" іноді неофіційно називають «партією мерів», оскільки після місцевих виборів 2015 року політики з неї стали міськими головами чималої кількості міст (особливо на Донбасі, де вже тривала російсько-українська війна).

Останні новини: