#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Автоновини

В Україні з'явиться нова дорожня розмітка

24.02.2021 Дар'я Сафронова 0

Нова розмітка має допомагати учасникам дорожнього руху швидше орієнтуватись у ситуації, повинна покращити безпеку дорожнього руху, знизити рівень аварійності та важкість наслідків від ДТП.

Фото: pixabay.com

Як повідомляє Аuto.24, розмітку введуть в дію з 1 серпня 2021 року на заміну діючого ДСТУ 2010 року відповідно до наказу Національного органу стандартизації.

У новому стандарті розмітки передбачено позначення наближення до пішохідного переходу, шкіл, кругового руху. Жовтою розміткою позначені зупинки трамваїв, заборона виїзду на перехрестя під час скупчення там транспорту. Також кілька розміток стосуються велосипедного руху, з'явилось позначення місця заправки електромобілів.

Фото: auto.24tv.ua

Новий стандарт дорожньої розмітки ДСТУ 2587:2021 "Безпека дорожнього руху. Розмітка дорожня. Загальні технічні умови" розроблено фахівціями ДП "ДерждорНДІ".

Зазначається, що Національний стандарт відповідає Конвенції про дорожні знаки і сигнали. Його створено відповідно до "кращої світової практики". Згодом будуть оприлюднены нові ДСТУ щодо дорожніх знаків.

Нагадаємо, "Погляд" повідомляв, що у 2021-му планується розпочати будівництво київської окружної дороги, дороги Київ – Кишинів та нової дороги М-30, що з’єднає Захід та Схід України.

Також ми писали, що на Київщині планують побудувати автодорогу Героїв Небесної Сотні в межах Вишнівської й Борщагівської територіальних громад, яка з’єднає дороги державного значення Київ – Чоп та Київ – Одеса. А аварійність у Київській області зросла на 45%.

Для зручності й аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на телеграм-каналі «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.