#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Новини дня
Економіка

В Україні з'явиться «економічний паспорт» (ВІДЕО)

01.12.2021 0
Кошти на реалізацію у державі з'являться завдяки резонансному законопроєкту 5600.

Про це Президент України Володимир Зеленський повідомив під час свого виступу в парламенті, 1 грудня.

Відповідний законопроєкт глава держави пообіцяв внести до 10 грудня цього року.

«Я хочу подякувати Верховній Раді - вчора ми проголосували дуже важливий податковий закон №5600, який збільшує ренту: плату за використання природних ресурсів України, кожного українця. Ми надішлемо ці кошти на наших дітей. Тому до 10 грудня цього року вперше за всю історію я внесу законопроєкт про економічний паспорт українця», - заявив президент.

Згідно з ним, плата за використання наших українських надр накопичуватиметься на персональних рахунках маленьких українців. Після досягнення повноліття, вони зможуть використати ці гроші на освіту в Україні чи купівлі власного житла.

«Завдяки цим двом законам, нарешті, наші чи чиїсь олігархи стануть справжніми інвесторами у майбутнє наших дітей - я їх вітаю. І це буде вперше за роки нашої незалежності», - додав Зеленський.

Нагадаємо, 30 листопада Верховна Рада ухвалила законопроєкт №5600, який вносить зміни до Податкового кодексу.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.