#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

В Україні вводять мита з інтернет-покупок дорожче 100 євро

30.06.2019 Нецвєтаєва Олена 0

З 1 липня в Україні почнуть стягувати мита з інтернет-покупок дорожче 100 євро

Підвищення вартості оформлення біометричних закордонних паспортів та ID-карт – це далеко не єдине нововведення, яке принесе українцям прийдешній Понеділок 1 липня. Ще одним «приємним» зміною стане з ніженіе порога безмитного ввезення покупок із зарубіжних інтернет-магазинів для фізичних осіб до € 100., інформують Економічні новини.

Нагадаємо, в листопаді 2018 року Верховна Рада України разом з держбюджетом на 2019 рік прийняла законопроект №9260, яким серед іншого знизила поріг безмитного ввезення інтернет-покупок для фізосіб-одержувачів з нинішніх 150 євро до 100 євро. Датою набрання чинності цим зміни в силу визначили 1 липня 2019 року.

Попередню норму, яка обмежувала кількість посилок без сплати податків до трьох на місяць на одну людину, скасували. Іншою позитивною новиною є те, що для фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб поріг безмитного ввезення залишиться колишнім – 150 євро. Але поки неясно, яким чином це буде працювати і чи торкнеться ця привілей всіх або тільки деякі категорії підприємців отримають підвищений ліміт. Нам ще належить дочекатися додаткових роз’яснень фіскальної та митної служб.

Поштові оператори і компанії, що надають послуги міжнародної доставки посилок, вже почали повідомляти своїх клієнтів про майбутні зміни в правилах митного оформлення закордонних посилок.

Джерело: enovosty.com