#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Культура
Події

В Україні вперше відбудуться «Дні ромського кіно»

07.12.2021 0
Кінофестиваль фільмів на ромську тематику пройде в онлайн форматі.

В Україні вперше відбудуться «Дні ромського кіно» - зображення
Фото: Facebook

Про це повідомляється на сторінці Ромського жіночого фонду "Чіріклі" у Facebook.

Кіноподія "Дні Ромського Кіно в Україні" відбудеться 10-17 грудня в форматі онлайн-показів.

Глядачі отримають можливість ознайомитись з сучасними фільмами, що висвітлюють ромську культуру та історію, осмислюють досвід трагічного минулого, пропонуючи нові бачення майбутнього.

Відібрані фільми розподілені за такими тематичними групами:

  • Нерозказані історії наших предків – ромське рабство в Румунії.
    Забуті страждання. Ромська пам’ять про геноцид під час нацистської окупації.
    Ромське уявлення про майбутнє де панує добробут.

Щоб долучитись та отримати всю необхідну інформацію для перегляду фільмів під час онлайн фестивалю "Дні Ромського Кіно" треба зареєструватись.

Фестиваль ініційований Ромським жіночим фондом "Чіріклі" у партнерстві із SODI (Німеччина) і Romedia Foundation (Угорщина), що реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Нагадаємо, музей історії Богуславщини в Обухівському районі приєднався до масштабного культурно-мистецького проєкту "Шлях", присвяченого культурі кримських татар.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.