#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Світ-суспільство

В Україні розширили список країн «червоної зони»

22.01.2021 0 Оксана Кириленко 0

До «червоної зони» потрапили іще дві країни.

Фото: прес-служба президента

Список поповнили Сент-Вінсент і Гренадіни (країна в Карибському басейні) і південноамериканський Сурінам. Зараз до неї входять 66 країн.

Про це повідомили у Міністерства охорони здоров'я.

В червоному списку залишаються: Польща, Угорщина, Хорватія, Словаччина, Російська Федерація, Німеччина, Італія, Франція, США, Канада і Великобританія.

Довідка.

У «червону зону» потрапляють ті країни де захворюваність COVID-19 вище, ніж в Україні. Після приїзду з цих країн треба йти на самоізоляцію на 14 днів за допомогою програми "Вдома" або протягом доби зробити ПЛР-тест. При негативному тесті самоізоляція не потрібна. Можна приїхати і з готовим тестом, але він має бути зроблений не раніше ніж за 48 годин до в'їзду в Україну.

«Погляд» пиcав, що більшість опитаних українців не хочуть вакцинуватись від COVID-19.

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що зареєстровано законопроєкт щодо використання в Україні п’ятьох вакцин від СOVID-19.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.