#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Здоров'я

В Україні померла рекордна кількість коронавірусних пацієнтів

03.09.2020 Надiя Проценко 0

За минулу добу в Україні зафіксовано 54 летальні випадки від ускладнень, викликаних COVID-19. Такої кількості померлих за добу в країні ще не було. Осіб, які захворіли протягом доби, нараховується 2430 осіб, з них 149 дітей та 137 медпрацівників. Одужали 859 пацієнтів.

фото - pixabay.com

Таким чином в країні загалом на 3 вересня вже 128 228 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з яких 2710 випадків стали летальними, а 59 676  успішними у подоланні коронавірусу.

Із такими цифрами традиційно ознайомив громадськість міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу 3 вересня. Також він повідомив, що уряд 2 вересня ухвалив постанову про виділення коштів на закупівлю препарату «Ремдесивір». Це лікарський засіб, який включений у національний протокол лікування хворих на COVID-19 і демонструє хороші результати при терапії пацієнтів з важким перебігом хвороби. Препарат буде закуплено і завезено в Україну найближчим часом.

3 вересня стало відомо, що у Переяславській ЦРЛ коронавірус забрав життя іще шістьох людей.

У Київському апеляційному суді виявили коронавірус. Наразі у приміщенні суду здійснюється посилена дезінфекція приміщення та вживаються всі можливі протиепідемічні заходи.