#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Технології

В Україні планують навчання з кібербезпеки (ВІДЕО)

21.01.2022
Навчання можуть розпочатися вже за два-три місяці.

В Україні плануються навчання з кібербезпеки через нещодавні хакерської атаки на низку сайтів держструктур.

Про це йшлося на засіданні Національного координаційного центру кібербезпеки під головуванням секретаря РНБО Олексія Данілова. 

Секретар РНБО України наголосив на важливості злагодженої спільної роботи усіх суб’єктів забезпечення кібербезпеки для протидії актуальним загрозам.

"Для РФ сьогодні внутрішня дестабілізація нашої країни – питання номер один, і кіберагресія тут є одним з ключових інструментів. Для ефективного відбиття цієї агресії важливою є спільна, систематизована робота всіх державних структур", – наголосив Олексій Данілов. 

Зокрема, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров наголосив на важливості посилення координації дій суб’єктів забезпечення кібербезпеки. А також звернув увагу на необхідність вдосконалення кіберзахисту базових державних реєстрів. 

На думку міністра, потрібно використовувати можливості Національного координаційного центру кібербезпеки та щотижня на його базі проводити наради постійної робочої групи з фахівців та експертів щодо розгляду нагальних питань протидії кіберзагрозам. А приблизно за 2-3 місяці — забезпечити проведення спільних практичних кібернавчань.

Нагадаємо, 14 січня була здійснена масштабна атака на урядові сайти. Хакери замінили стартові сторінки повідомленнями з погрозами українською, російською та польською мовами, згадали про Волинь, УПА, Галичину й Полісся.

Згодом в СБУ заявили, що наразі можна говорити про те, що є окремі ознаки причетності до інциденту хакерських груп, пов’язаних зі спецслужбами РФ.

Раніше повідомлялося, що на початку 2022 року в Києві пройдуть навчання НАТО з кібербезпеки.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.