#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Україна
Довкілля

В Україні набули чинності нові штрафи за вигул собак без намордників

09.11.2021 0 Бобрик1 Юлія1 0

Також відсьогодні заборонена діяльність пересувних цирків, зоопарків і звіринців.

pixabay.com

Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

З 9 листопада в Україні набув чинності закон про посилення охорони тваринного та рослинного світу. Зокрема, тепер в країні заборонено вигулювати собак у не відведених для цього місцях та без намордників. Також власники домашніх тварин тепер зобов’язані прибирати екскременти своїх чотириногих улюбленців, в іншому ж випадку правоохоронці можуть виписати їм штраф у розмірі 170–340 гривень. Для посадових осіб – штраф 340–850 гривень.

Закон також забороняє роботу пересувних цирків, зоопарків, виставок та звіринців. Крім того під забороною відтепер жебракування з тваринами, фотопослуги з дикими тваринами, крім зоопарків, цирків та дельфінаріїв.

Нагадаємо, цьогоріч зоозахисники запустили нову кампанію щодо заборони цирків.

Дивіться у сюжеті «Погляду», як киянка тримала у своїй двокімнатній квартирі вовка разом із борсуком, двома лисицями, хижими птахами та 8 породистих собак.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.