Новини
Україна
Довкілля
Повітря
Автоновини

В Україні маркуватимуть авто знаками економії палива та обсягів викидів СО2

07.08.2019 Александр Чернышенко 0

Відповідну систему маркування автомобілів та інформування споживачів щодо викидів СО2 та використання палива розроблять у Мінприроди, як повідомляють у профільному міністерстві.

Нещодавно відбулося установче засідання Робочої групи по впровадженню положень Директиви ЄС про інформацію щодо рівня витрат палива та обсягу викидів СО2 легкових автомобілів.

Група розробить документи на виконання положень Директиви 1999/94/ЄС  задля забезпечення своєчасного та повного інформування громадян щодо викидів парникових газів та рівня використання палива новими легковими автомобілями.

Впровадження положень Директиви 1999/94/ЄС  здійснюється в рамках виконання Угоди про асоціацію з ЄС, Паризької угоди та Глобальної ініціативи підтримки країн у переході до електромобільності (Програма Е-мобільності).

Директива регулює правила маркування нових автомобілів знаками щодо економії палива та обсягів викидів СО2, встановлює вимоги до інформації щодо витрат палива та обсягів викидів СО2, що розміщується в інформаційних та рекламних матеріалах.