#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Україна
Суспільство
Здоров'я

В Україні черговий антирекорд: МОЗ нарощуватиме обсяги тестувань

07.10.2020 0 Надiя Проценко 0

7 жовтня в Україні виявили 4 753 нові випадки захворювання на COVID-19. Це новий антирекорд, який вкотре побила Україна. У Міністерстві охорони здоров’я планують збільшувати обсяги тестувань населення.

Загалом з початку пандемії в країні підтверджено 239 337 випадків коронавірусного захворювання. 4 597 із них стали летальними, 105 970 пацієнтів одужали. За останню добу побороли хворобу 2 569 осіб, 77 пацієнтів пішли з життя. У Києві за добу захворіло – 383, одужало – 349 осіб.

Про тестування

За весь час в Україні було проведено 2 455 407 тестувань методом ПЛР.

За минулу добу було здійснено 59 039 тестувань, з яких 32 379 – методом ПЛР, а 26 813 – методом ІФА.  

«Це рекордна кількість тестів, яка зроблена за добу за час пандемії, - зазначив під час брифінгу 7 жовтня очільник МОЗу Максим Степанов. – Кількість тестувань, які ми робимо, виходячи з сьогоднішньої кількості захворівших і динаміки, з якою розповсюджується коронавірусна хвороба, вона недостатня».

Степанов пообіцяв, що МОЗ і надалі нарощуватиме обсяги тестувань, для цього закуповується та встановлюється необхідне обладнання. Також найближчим часом планується залучити до ПЛР-тестувань приватні лабораторії за кошт держави.

Міністр нагадав, що на початку пандемії (в квітні) в Україні здійснювалось близько 200 ПЛР-тестів на добу, наразі – більше 30 тис. тестувань.

«До грудня ми хочемо, щоб на добу було не менше 50 тисяч тестів ПЛР».

Також Максим Степанов додав, що в найближчих планах – запустити в дію ІФА-тести українського виробництва.

Нагадаємо, що у МОЗ прогнозують більше 5 тисяч випадків COVID-19 за добу вже цього тижня.

Водночас у ВООЗ вважають, що кожен десятий мешканець світу інфікований коронавірусом.

Фото - ілюстративні з відкритих джерел