Новини
Україна
Анонси
Культура

В Україні активізують інтерес до проблем культурної дипломатії, провівши конкурс

23.11.2019 Бобрик Юлія 0

Всеукраїнський науково-практичний конкурс студентських робіт «Культурна дипломатія в Україні: минуле, теперішнє, майбутнє» проведуть з нагоди 100-річчя культурної дипломатії в Україні.

Як повідомляють організатор конкурсу, БО «Українське фулбрайтівське коло» та Програма імені Фулбрайта в Україні, взяти участь в конкурсі запрошуються студенти різного фаху з усіх регіонів України.

На конкурс подаються науково-практичні роботи, фотопроекти, аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі AVI, пов’язані з темою Конкурсу «Культурна дипломатія в Україні: минуле, теперішнє, майбутнє».

У такий спосіб організатори прагнуть активізувати науковий інтерес до проблем культурної дипломатії в Україні, сприяти розвитку культурних взаємин між Україною, зокрема творчою громадою молоді, та іншими країнами, а також популяризувати український культурний продукт та стимулювати і підтримувати талановиту молодь.

Детальніше про конкурс, вимоги, текст положення, анкети для учасників та інші додатки за посиланням.

Заявки на участь та оформлені згідно до вимог конкурсні роботи приймаються до 1 березня 2020 року. Нагородження переможців конкурсу цінними призами відбудеться у травні 2020 р. в м. Києві.