В Студениківській ОТГ на Київщині відкрито новий міні-футбольний стадіон
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/74378652_10215135958853789_6401817491068157952_n.jpg)
25 жовтня, в селі Переяславське Студениківської ОТГ відкрито новий міні-футбольний стадіон.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/74231760_10215135958573782_7600858260010172416_n.jpg)
Відкривав майданчик начальник Управління фізичної культури і спорту КОДА Сергій Тимофєєв та голова Студениківської ОТГ Марія Лях. Майданчик зведено в рамках державної програми.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/75534362_10215135955373702_926434233977667584_n.jpg)
"Розвиток спортивної інфраструктури триває. Ще один спортивний об'єкт урочисто відкрито", - написав на своїй сторінці у "Фейсбук" очільник спорту Київщини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/73472543_10215135958133771_2406553837616758784_n.jpg)